Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Onze sponsoren:

www.a-hessels.nlwww.a-hessels.nl

Wielervereniging Sporting Oekel dankt haar kledingsponsors voor hun bijdrage!

Interesse om ook sponsor te worden? Neem dan contact op met het secretariaat via email: sportingoekel@gmail.com.

Uitslagen Kerstcross wielervereniging Sporting Oekel 2015

 

5-6 jaar

1   Lotte          van            Merrienboer                            Wernhout

2   Sam            van           Hoeck                                         Essen

3   Lenthe                         Raats                                         Wuustwezel

4   Reinout                       Meeusen                                   Hoogstraten

5   Arne                            Deckers                                      Essen

6   Hidde                          Sijsmans                                     Rijkevorsel  

7   Mathijs                       Klippel                                        Etten-Leur

8   Lois                             Geerts                                         Loenhout

9   Ella                              Huybrechts                                Vlimmeren

10  Liam                           Uijtdewilligen                            Brecht

11  Cisse                          Mattheeusen                             Essen

12  Raf                             Bastiaansen                                Sprundel

13  Helena                      Snijders                                        Westmalle

14  Mout                        Traksel                                          Rucphen

15  Lewis         van        Arwegen                                       Vorselaar

16  Jurre                         Raats                                            Wuustwezel

17  Lars                          Goffa                                             Westmalle

 

7 jaar

1   Matse                                Leys                               Meerhout

2   Toon              de                Peuter                           Berlaar

3   Lars                                    Jochems                        Loenhout

4   Kim                                Lauwerijssen                            Rucphen

5   Len                                Geerts                                        Loenhout

6   Laure                            Huybrechts                                Vlimmeren

7   Elena      van der         Veeken                                      Sint Jansteen

8   Lars                               Christianen                               Hoogstraten

9   Merel                            Graumans                                Rijsbergen

10  Casper                          Goffa                                         Malle

 

8 jaar

1   Merel                                Raats                             Wuustwezel

2   Lennert                             Meeusen                      Hoogstraten

3   Ferre                                 Jacobs                            Rijkevorsel

4   Ferre                                 Sijsmans                        Rijkevorsel

5   Jarne            van              Arwegen                        Vorselaar

9-10 jaar

1   Jelle                                  Wouters                      Oostmalle

2   Niels                                 Uijtdewilligen              Brecht

3   Luca          van der           Veken                           Sint Jansteen

4   Bo             van                   Elven                            Etten-Leur

5   Wout                                 Stevens                        Kalmthout

6   Sten                                   Mattheeusen              Kalmthout

7   Sven           van                  Merrienboer              Wernhout

8   Rens                                   Schalk                          Rijsbergen

9   Rick                                    Sweep                          Schijf

10  Stijn                                   Honcoop                      Chaam

11  Maxim                               Huybregts                   Rijsbergen

12  Jorn          van der            Made                            Prinsenbeek

13  Jannick                              Wouters                       Oostmalle

 

11-12 jaar

1   Andries                          Grootjans                      Westmalle

2   Lucas                              Janssen                          Papendrecht    

3   Ruben                            Meeusen                       Hoogstraten

4   Joche                              Herrygers                      Beerse

5   Senne                              Schuybroek                 Kalmthout

6   Bart                                  Liekens                         Vorselaar

7   Jerre                                 Verschure                    Raamsdonkveer

8   Pieter                               Boon                             Rijsbergen

 

13-14 jaar

1   Rick                               Meeusen                        Wuustwezel  

2   Tieme                            Herrygers                       Beerse

3   Xander           van         Dijk                                  Roosendaal

4   Thijs           van den      Broek                              Gilze

5   Jeno                                Grootjans                       Lille

6   Giovanny                        Vissenberg                     Zundert

7   Mart                                Boon                               Rijsbergen

 

15-16 jaar

1   Geert                           Verheijen                       Rijsbergen

2   Martijn                        Rakers                             Bavel

3   Kevin                            Haest                              Rijsbergen

4   Jeroen                          Haest                              Rijsbergen

 

Dames

1   Marije        van           Dun                                  Rijen

 

C 50+

1   Henny                         Roelen                        Chaam

2   Ad                               Bernaerts                    Baarle-Nassau

3   Ton                             Daamen                       Alphen

4   Ad                               Herreygers                  Meerle

5   John                            Haast                            Rijsbergen

6   Christian                    Geerts                           Minderhout

7   Menno                       Grootjans                     Tilburg

8   Rene                           Haast                             Rijsbergen

 9   Perry                         Leijdsman                      Bosschenhoofd

10   Paul                           Jaspers                          Berendrecht

11   Ad                              Broeders                       Oosterhout

12   Joris                           Dirven                            Kalmthout

13   Toon        van           Oers                                Breda

14   Henk                          Michielsen                     Breda

15   Kees                           Huige                              Heerle

 

B 40+

1    Jan         van den        Nobelen                    Bosschenhoofd

2    Hubert                         Kockaerts                  Itegem

3    Andy      van                Loon                          Hoogerheide

4    Dave      van                Dun                            Rijen

5    Ivo          van               Geloven                     Poppel

6    Nico       van                Est                              Schijf

7    Pierre                          Sijmens                      Bosschenhoofd   

8    Kris                              Wouters                     Oostmalle

9    Patrick                        Herrygers                    Beerse  

10   Freddy                       Huybregts                  Vlimmeren

11   Willam    van             Geloven                       Poppel

 

A 17+

1    Jan                               Geerts                           Loenhout

2    Rob          van             Muysenberg                Loenhout

3    Jense                           Brosens                        Meer

4    Bjorn                           Goffa                             Westmalle

5    Jurgen                         Soffers                          Bergen op Zoom